Remove Ads

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 0
» Latest member: Baybars
» Forum threads: 389
» Forum posts: 389

Full Statistics

Online Users
There are currently 0 online users.
» 0 Member(s) | 0 Guest(s)

Latest Threads
Butik Duvar Saati
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
09-12-2021, 11:27 AM
» Replies: 0
» Views: 5
Şehirler Arası VIP Transf...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-29-2021, 04:51 PM
» Replies: 0
» Views: 3
Mustafa Düşünceli - Dolan...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-26-2021, 02:48 AM
» Replies: 0
» Views: 3
XenForo Kurulum - Eklenti...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-26-2021, 02:17 AM
» Replies: 0
» Views: 3
Cami avizesi - Cami avize...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-24-2021, 02:56 AM
» Replies: 0
» Views: 4
Kumaş Alanlar Parça Kumaş...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-18-2021, 03:25 PM
» Replies: 0
» Views: 3
İstanbul Jetset Nakliyat ...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-18-2021, 01:14 PM
» Replies: 0
» Views: 3
KONU BAŞLIGI
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-17-2021, 10:05 PM
» Replies: 0
» Views: 5
TikTok Takipçi Hilesi Nas...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-10-2021, 11:46 AM
» Replies: 0
» Views: 9
TATİLOB İLE DÜŞLERİNİZE Y...
Forum: My Forum
Last Post: Baybars
08-10-2021, 10:30 AM
» Replies: 0
» Views: 7

 
  Butik Duvar Saati
Posted by: Baybars - 09-12-2021, 11:27 AM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: butik-saati-193x68.png]

Günümüz teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik saatlerin çıkması ile birlikte mekanik saatlerin artık bitmesi beklenilirken, öyle olmadı aksine elektronik saatler, mekanik saatlerin yerini almadı. Mekanikler her zaman için fiyat olarak yüksektir ve elde edilmesi daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Mekanik saate ulaşmak daha çok görgü, daha çok kültürü ister ve başka türlü bir zenginlikle birlikte insanı ister. Online saat alışverişi yapabileceğiniz sitemizde kategorileri için bulabileceğiniz. Duvar saat kategorisinde: Ahşap duvar saati, Ayetli duvar saati, Dekoratif Duvar saati. Dijital duvar saaati, Dünya Duvar saati, Ferforje duvar saati, İstasyon duvar saati, Kanvas duvar saati. Masa saati kategorisinde: Ahşap masa saati, Dekoratif masa saati, ferforje duvar saati Özel saatler kategorisinde: Özel duvar saati, özel kol saati, özel masa saati ve son olarak Hediyelik saatler kategorisi yer almaktadır.

Eski zamanların yani 1970'li ve 1980'li yılların büyümüş olan herkes bilir, o zamanlarda duvar saati modellerinin, kurmalı, tik tak ve anahtarlı duvar saatleri ile kulaklarımızda çınlamaktadır. Bu saatleri artık antikacılarda bulabileceğimiz bu duvar saati çeşitleri, insanların kafasına büyük bir yer edinmiştir. Duvar saatlerin yaygınlaşmaya dönem bu dönemlerdir. Zaman geçtikçe değişen yaşam şartları, duvar saati modellerini ve fiyatlarını değiştirmiş ve şekillenmesine neden olmuştur. Nostalji de olsa bu zamanlar artık dijital saatlerin yer edinmesi ile artı zamanın hızlı döngüsüne uymakta zorlanıyor. Eskiden bir duvar saatine sahip evlerimiz şimdi nerdeyse her odada bir duvar saati olduğuna şahit oluyoruz. Türkiye'nin ilk butik saati olma özelliğini taşıyan butiksaati.com online alışveriş sitesinde bu değişen renklenen ve çeşitlenen duvar saatlerini sizin için bir araya getirip uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile online satış yapmaktadı

Kaynak; https://butiksaati.com/

Print this item

  Şehirler Arası VIP Transfer
Posted by: Baybars - 08-29-2021, 04:51 PM - Forum: My Forum - No Replies

Şehirler arası transferlerde Mercedes VIP Vito araçların önemi firmamız tarafından temel düstur edinilerek, her türlü önlem ve emniyetli yolculuk için gerekli ön çalışmalar hassas şekilde sağlanmaktadır. Türkiye'nin 81 iline ister bir kişi ister grupla ulaşım hizmeti sunmaktayız. Yolcularımızı güven, rahatlık, hijyen konularında gitmek istedikleri yerlere ulaştırmakta, memnun kalabilmeleri için azami çaba sarf etmekteyiz.

Şehirler Arası VIP Transfer hizmetlerimizde sizi evinizden alarak, yorulmadan yapacağınız yolculuk sonrasında gitmek istediğiniz adrese kadar ulaştırmaktayız.

Şehirler Arası Transfer hizmetlerimizde alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz günün her saatinde hizmet vadediyor, havalimanından veya belirttiğiniz yerden sizleri alıyor ve varmak istediğiniz kente konforlu şekilde ulaştırıyoruz. Yerli ve yabancı bütün yolcularımızın seyahatlerinde problem yaşamamaları, güvenli ve kaliteli bir yolculuk deneyimi elde etmeleri için olanaklarımızı sonuna kadar seferber ediyoruz.

Şehirler Arası VIP Transfer dünyanın en çok tercih edilen VIP araçlarıyla artık çok daha keyifli ve güvenli. Normalleşme döneminde şehirler arası yolculuk hayalinizi sağlığınızı riske atmadan yaşamanın tadını çıkarın. Her türlü önlemin alındığı araçlarımız deneyimli şoförlerimiz ve konforlu seçeneklerimizle sizleri bekliyor.

Mercedes Vito VIP ve Mercedes Sprinter VIP araçlarla sunduğumuz, Şehirler Arası VIP Transfer hizmetimizde, VIP araçlarımızın her seyahat öncesinde Covid-19 ve pandemi riskine karşı hijyenik temizliği yapılmakta, deneyimli kadromuz seyahatinizin güven içinde geçmesi için hijyen kurallarına uygun hareket etmektedir.

Şehirler arası özel transfer hizmetimizle size yol yorgunluğu yaşamadan, özel arabanızın konforunda, VIP araçlar ile seyahat etmenin rahatlığını sunuyoruz. Şehirler Arası Transfer hizmetimizi tercih ederek, korona virüsü riski taşımadan, tanımadığınız kişilerle uzun süre yolculuk yapmadan seyahatinizi yapabilirsiniz.

Kaynak;
https://www.sehirlerarasitransfer.com/

Print this item

  Mustafa Düşünceli - Dolandırıcı Dikkat Edin !!
Posted by: Baybars - 08-26-2021, 02:48 AM - Forum: My Forum - No Replies

Merhabalar Wmaracı ve çeşitli webmaster forumları ve forumlara .com .net domain alınır diye konu açtım. Aşşağıda verdiğim gibi. BU KONUYU AÇMA SEBEBİM BAŞKALARI DOLANDIRILMASIN.

---------------------------------------------

Gece saat 23:50' de Mustafa Düşünceli namı diğer mustafaeys adlı kişi bana ulaştı.

https://i.hizliresim.com/7ggpws3.png

https://i.hizliresim.com/d3g0sf1.png
---------------------------------------------

Akabinde Wmaracı yahud R10 gibi webmaster araçlarından üyelik ismini sordum ve kullanmadığını söyledi. Gidip numarasını ve ismini soy adını kendi search yazılımlarımla aradım ve bir forumda dolandırıcı olduğu yazılmış ve orada ki nick namesini bulup Wmaracı ve R10 da arattım.


https://i.hizliresim.com/t11p9le.png

---------------------------------------------

Kişi hem Wmaracından hem R10'dan DOLANDIRICILIK suçu yüzünden ban yemiş ve farklı forum sitelerinde aynı şekilde çalışmalarına devam etmiş.

1- https://wmaraci.com/forum/uyeler/121336-mustafaeys

2- https://www.r10.net/profil/129681-mustafaeys.html

3- Kendi edindiğim bilgiler ile sanırım şahıs Antalya'da yaşıyor.

---------------------------------------------

Numarası bu: +90 538 027 66 30

Lakin bunun gibi mesleği dolandırıcı olanlar için numara kolay iş rahat rahat değişirler onun yerine ben size bu şahsın ses tonunu ( Ses Kaydını ) bırakayım ola ki duyarsınız başka bir isimle soy isimle yada numara ile DOLANDIRILMAYIN dikkat edin. Para kolay kazanılmıyor..

https://voca.ro/16X4UtbqCGSG

---------------------------------------------

Print this item

  XenForo Kurulum - Eklenti - Destek - Çeviri Hizmeti
Posted by: Baybars - 08-26-2021, 02:17 AM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: xf.png]

Xenforo öncelikle hazır bir forum yazılımıdır. Bilindiği üzere Vbulletin isimli forum yazılımına benzerlik gösteren yazılım çok daha farklı bir şekilde çalışmaktadır. Vbulletin'in en iyi ve en eski 2 yazılımcısı olan Kier Darby ve Mike Sullivan tarafından yapılmıştır. PHP olarak kodlanan yazılım Vbulletin alternatifi olarak görülmekte. Yapımında Zend Framework kütüphanesi kullanılmıştır. Performans için optimize edilmiş zend kütüphanesi, css & javascript & ajax teknolojilerini kullanır ve seo dostudur.


KURULUM İÇERİĞİ

* Güncel Sürüm Kurulumu
* Forum Dili Türkçeleştirme
* Tema Kurulum
* E-Mail Ayarlamaları
* SEO Dostu Link Yapısı
* Eklenti Kurulum
* Online Chat
* Invite (Davet) Sistemi
* Konu Yükseltme (Bump Thread) Sistemi
* Özel Forum İkonları Ayarları
* Rütbe Ayarları
* Grup İzinleri
* CSS ve PNG Rank Sistemi Ayarlamaları
* Güvenlik Ayarlamaları
* SSL Sertifikası Kurulumu
* CloudFlare Ayar ve Optimizasyonu
* Bot Üye Sistemi


Listeyi uzun tutmamak için temel bazı işlemleri yazdım bunlar dışında birçok işlem yapılmaktadır. Liste dışında aklınızda olan işlemler var ise sorunuz ücrete tabi olup olmadığının bilgisini alınız karışıklık yaşamamak adına, kurulumlar sonrasında gerekmedikçe ücret talep etmeden destek vermeye devam ediyorum.

XenForo deneyimlerime ve yaptığım işler ile sizlere kalite hizmet sunmayı hedeflemekteyim. Herkese iyi forumlar.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

İletişim Skype; srcnblk

Mail: sercanbilik@gmail.com


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Print this item

  Cami avizesi - Cami avizeleri
Posted by: Baybars - 08-24-2021, 02:56 AM - Forum: My Forum - No Replies

Cami ve Mescitler İçin Dekoratif Avize Modelleri Nelerdir?

Karaca Cami avizesi modelleri cami ve mescitlerin iç dizaynı ile uyumlu oldukça dekoratif ürünlerdir. Karaca cami avizesi modelleri ile hem aydınlatmayı hem de dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Karaca Cami avizeleri imalatçıları cami ve mescit avizesi üretimi yapar. Karaca cami avizesi imalatçıları ile internet üzerinden ya da telefon ile iletişime geçilmesi mümkün. 2. El cami avizesi modelleri de sıfır modeller kadar ilgi görüyor.

Kaliteli ve ekonomik avize arayanlar için 2. El cami avizesi oldukça iyi bir tercih. Cami avize fabrikası uzun ömürlü avizeleri müşterisi ile buluşturuyor. Cami avize fabrikası modellerini firmamızdan en avantajlı fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Kaynak;
https://www.karacacamiavizesi.com/

Print this item

  Kumaş Alanlar Parça Kumaş Kilo İle Kumaş
Posted by: Baybars - 08-18-2021, 03:25 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: gabardin-kumas-saten-kumas-poliviskon-ku...-kumas.jpg]

Pamuklu kumaşın özellikleri

Pamuk, sentetik elyaflardan çok daha emicidir. Malzeme kendi ağırlığının %65'ine kadar su emebilir ve Ancak Kumaş Alanlar kumaşların kuruması da uzun zaman alır. Pamuk aynı zamanda kiri ve yağı da kolayca emer, ancak bu maddeleri kolayca serbest bırakır. Bu nedenle pamuklu kumaş, iş kıyafetlerinde çok popülerdir. Kilo İle Kumaş. Ayrıca kaynatılıp sterilize edilebilir. Bu onu tıp alanında ilginç kılıyor. Pamuklu kumaş çizmez ve alerjiye neden olmaz.

Pamuklu kumaş, nemli veya ıslak olduğunda, kuru olduğunda olduğundan daha fazla yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Kumaş, güvelere ve diğer böceklere karşı nispeten yüksek bir dirence sahiptir. Parça Kumaş satanlar. Ayrıca ısıya ve alkalilere karşı dayanıklıdır. Bu yüzden çok sık yıkanabilir. Pamuklu kumaşların boyanması kolaydır. Kırışmaya meyillisiniz,
Pamuklu kumaşın bitirilmesi Parça Kumaş. Pamuğun birçok olumlu özelliğinin yanı sıra kırışma gibi istenmeyen yanları da vardır.

Pamuğun daha fazla işlenmesiyle, apre olarak adlandırılan kumaşa yeni özellikler kazandırılabilir. Pamuk işlenmeden önce taranır. Yabancı partiküller ve küçük lifler uzaklaştırılır. Pamuk ne kadar sık taranırsa, ondan yapılabilecek ipliklerin kalitesi o kadar yüksek olur. Çoğu pamuk da ağartılır çünkü daha sonra daha iyi boyanabilir.

Ucuz Kumaş bu işlem sayesinde daha güçlü ve daha ince iplikler üretilebilir. Ayrıca malzemenin parlaklığı, elastikiyeti ve mukavemeti arttırılır. Taraklama, pamuktan ince, yumuşak bir akış oluşturur. Bu tamamen mekanik bir süreçtir. Pamuk, kostik soda ve sülfürik asit ile işlenirse, sonuç şeffaf bir kumaştır. Pamuğu ütüsüz hale getirmek için, lifler eğirme sırasında bükülür ve sentetik lifler karıştırılır.

Kaynak;
https://www.kumas.org/

Print this item

  İstanbul Jetset Nakliyat Fiyatları
Posted by: Baybars - 08-18-2021, 01:14 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: nakliyat-banner.jpg]

İstanbul Nakliyat Fiyatları

istanbul nakliyat fiyatları

istanbul nakliye fiyatları

İstanbul evden eve nakliye fiyatları çok ucuza eşya taşıma %30 indirimli nakliyat kaliteli profesyonel sigortalı ambalajlı
taşımacılık hizmeti.

Kaliteli ev taşıma firması olan Jetset Nakliyat sizlere en uygun istanbul içi nakliyeci fiyatları ile yardımcı olmaktadır
kusursuz bir hizmet için bizi arayın.

İstanbul iller arası taşıma hizmetleri asansörlü asansörsüz ucuz şehirler arası nakliye fiyatları kaliteli firma Jetset Nakliyat
en iyi ev eşyası taşıma firması

istanbul ev taşıma fiyatı
istanbul eşya nakliye fiyatları
istanbul evden eve fiyat
istanbul nakliyat fiyatı
istanbul nakliyat firmaları

Kaynak;
https://jetsetnakliyat.com/nakliyat-fiyatlari/

Print this item

  KONU BAŞLIGI
Posted by: Baybars - 08-17-2021, 10:05 PM - Forum: My Forum - No Replies

vay efendim oyleymiste böyleymisde soyleymis yemezler kardesim evet burası Show TV casuıslar binası kendinize iyi bakın AEO.

Print this item

  TikTok Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?
Posted by: Baybars - 08-10-2021, 11:46 AM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: tiktok-izlenme-hilesi-satin-al-340367.jpg]

İyi Sosyal Medya Marketi servisleri ile TikTok'ta canlı yayın açmak için gereken 1.000 takipçiyi haftalarca beklemeden çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Böylece canlı yayın açarak bir an önce para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Siz de TikTok'taki fenomen içerik üreticileri gibi binlerce, milyonlarca izlenme sayısına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İyi Sosyal Medya Marketi tüm sosyal medya ihtiyaçlarınız için hizmetinizde. tiktok takipçi hilesi satın al paketlerimiz ile profilinizin görünümüne olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Videolarınız fazla izleniyorsa, takipçi sayınız yüksekse diğer kişilerin sizi takip etme ihtimalleri artar.

tiktok takipçi satın al servislerimizde 2 kategori mevcuttur. Birinci kategori tiktok bot takipçi satın al kategorisidir. Bu kategoride TikTok güncellemesi sonrası düşüşlere karşı garanti verilmemektedir. Siparişleriniz ortalama 0-48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

İkinci ve en çok tercih edilen kategori ise TikTok Türk takipçi satın al kategorisidir. Bu kategoride %100 Türk gerçek kullanıcılar hesabınızı kendi istekleri ile takip ederler. Böylece profil ziyareti sayınız ve video izlenme sayılarınıza organik bir şekilde katkı yapmış olursunuz. Ayrıca bu servisten gelen takipçiler bot olmadıkları için TikTok güncellemelerinden etkilenmezler.

Kaynak;
https://iyismm.com/

Print this item

  TATİLOB İLE DÜŞLERİNİZE YAKIŞAN BİR TATİL YAŞAMAK
Posted by: Baybars - 08-10-2021, 10:30 AM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: 1008_b.jpg]

TATİLOB İLE DÜŞLERİNİZE YAKIŞAN BİR TATİL YAŞAMAK

Tatil demek alışılagelmişin dışında sınırlarınızın dışına çıkmak, düşlediğiniz hayatın olabildiğince kıyısında yaşamak demektir. Tatilob'un yurt içi turları ve yurt dışı turları sayesinde düşlediğiniz hayatın içinde olmak hiç de zor değil. Bütçenize ve taleplerinize uygun geniş tatil seçeneklerimizle acentemiz sizler için en uygun rotayı filtreliyor. Tatilob.com'un birbirinden avantajlı ve uygun fiyatlı turları ile tatillerinizi çok daha renkli geçirebilir, hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

NEDEN TATİLOB'U TERCİH ETMELİYİM?

Kimi insan yaz tatilini sever, kimi insan kış tatilini. Kimisinin ilk tercihi kültür gezileridir, kimisi deniz-kum-güneş üçlüsünden vazgeçemez. Tatilob.com'da herkes düşlediği tatiline kavuşur. İsterseniz kayak turları seçeneklerimizden faydalanabilir, isterseniz Küba turları seçeneklerimizle Küba'yı gezip görebilirsiniz. Daha önce balkanları hiç görmediyseniz ya da o taraflara ilginiz varsa balkanların başkenti ve en güzel şehri olan Saraybosna Turları ile tatilinizi balkan esintileriyle dolu geçirebilirsiniz.

TATİLOB KAMPANYALARI NELERDİR?

Tatilob düşlediğiniz tatili Yurtdışı erken rezervasyon turları ile çok daha uygun fiyatlı yaşamanızı sağlar. Bakü'den Maldivler'e kadar dilediğiniz tatilin rezervasyonunu önceden yaptırabilir, tatilinizi planlayabilirsiniz.Vizeli turlar ve vizesiz turlar seçenekleriyle Tatilob, tatil planlamayı meşakkatli bir hale getirmez. Aynı zamanda en iyi fiyat garantisi veren acentemiz 72 saate kadar iptal etme imkanı sunar.

TATİLOB'TAN DİLEDİĞİMİ TATİLİ NASIL BULABİLİRİM?

Tatilob'ta aradığınız tatili bulmak hiç de zor değil. Nereye gitmek isteyeceğinize karar verdikten sonra kategorinizi ve uygun olduğunuz tarih dilimini işaretleyerek kolaylıkla turlarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Print this item